Książka „Wędrówka dusz” to prawdziwy światowy bestseller sprzedany w 600 000 egzemplarzach. Skąd ten sukces? Jej tematyka porusza aspekty zastanawiające ludzkość od zarania dziejów, odkrywa bowiem tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej? Jaki sens ma życie? Gdzie udajemy się po śmierci? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi znajdziemy w tej niezwykłej książce.

Dla świadomych czytelników

„Wędrówka dusz” z pewnością nie należy do książek z rodzaju obyczajowych powieści, nie jest to żaden poradnik. Jej autor – Michael Newton udziela konkretnych odpowiedzi na wiele nurtujących ludzkość pytań odnośnie roli duszy podczas w trakcie życia na Ziemi i jej dalszych losów po śmierci. Książka ta z pewnością przypadnie do gustu wszystkich czytelnikom, którzy stawiają na nieszablonowe myślenie i wychodzą poza utarte schematy. Aby zrozumieć istotę wyjaśnianych przez Newtona kwestii, bez wątpienia należy otworzyć swój umysł na poruszające historie poddanych hipnozie pacjentów, które w barwny sposób przedstawiają migrację duszy poza ciało oraz uchylają tajemnicy pozaziemskiego, mistycznego świata. Wędrówka dusz” to książka posiadająca ogromną moc, która potrafi zmienić dotychczasowe życie oraz światopogląd.

Autentyczne doznania i historie

Poddanie 29 pacjentów specjalnej hipnozie opracowanej przez Michaela Newtona pozwoliło na stworzenie dziennika, w którym autor opisuje przedstawione przez nich doznania. Rozmowa z pacjentami wprowadzonymi w stan głębokiej hipnozy dostarcza odpowiedzi na bardzo trudne pytania, czasem natury filozoficznej. Osoby te tłumaczą, co stało się z ich duszą zaraz po śmierci oraz co czuli w tamtej chwili. Czytelnicy z ich relacji mają szansę dowiedzieć się, jak wygląda świat dusz oraz dlaczego czasem dusza wraca na ziemię w określonym innym ciele, oraz celu. Po przeczytaniu tej lektury pojęcie „bratniej duszy” nabiera nowego znaczenia, ponieważ mając świadomość metafizycznej natury człowieka, mamy szansę znaleźć na Ziemi w czasie życia podobnie uduchowioną osobę.Wędrówka dusz to nie tylko dostarczająca odpowiedzi na trudne pytania książka, to przede wszystkim niezwykła mistyczna podróż, której w czasie jej czytania doświadcza również czytelnik. Doświadczenie to pozwala zrozumieć nasz cel istnienia na Ziemi, przyczyny niektórych zdarzeń w życiu człowieka, oraz nieśmiertelność duszy i istotę jej życia po śmierci.

wędrówka dusz do kupienia

Fragmenty książki

Fragmenty książki są dostępne do posłuchania:

O autorze:

Dr Michael Newton, urodzony 9 grudnia 1931 roku w Kalifornii, autor fantastycznego bestsellera Wędrówka dusz to kwalifikowany, niezwykle doświadczony hipnoterapeuta. Znany jest z opracowania swojej własnej praktyki hipnozy, która wyzwoliła u jego pacjentów wysyp niezwykłych wspomnień, dotyczących ich życia po śmierci. Wiarygodność jego teorii oparta jest na spisanym przez niego dzienniku, w którym określona liczba pacjentów składa świadectwo podróży swojej duszy poza ciało. Obecnie przeszkolone przez Newtona osoby korzystając z jego autorskiej metody, również przeprowadzają takie hipnozy z pozytywnym rezultatem w USA i Europie.
Please follow and like us: