Rodzicielstwo ma wiele aspektów. Przygotowania do ciąży, jej przebieg a w końcu wychowywanie małego człowieka to dla wielu osób jedno z najważniejszych życiowych zadań. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że rodzicielstwo ma także duchowy aspekt. To właśnie na nim opiera się cały koncept książki Christine Nightingale – „Dziecięce dusze”. Dowiedz się o czym dokładnie opowiada ta pozycja i kim jest jej autorka.

„Dziecięce dusze” – o czym jest książka?

Koncept książki opiera się na poszukiwaniu drogi do kontaktu ze swoimi przyszłymi dziećmi. Autorka, zawodowa psycholog, która specjalizuje się w alternatywnych terapiach, z powodzeniem podąża duchową ścieżką Waltera Makichena, autora książki o tym samym tytule. Nightingale dokłada jednak do koncepcji mnóstwo swoich przemyśleń i hipotez. W bardzo ciekawy i oryginalny sposób opowiada ona czytelnikom o uzdrawiającym potencjale kontaktu z duszą dziecka, która nie zamieszkała jeszcze w ciele. Może ona należeć do dziecka, które jeszcze się nie narodziło lub takiego, które odeszło już z naszego świata. W tym drugim przypadku sytuacja jest niezwykle trudna, szczególnie dla rodziców. Autorka za pomocą swojego bogatego doświadczenia terapeutycznego pomaga czytelnikom pogodzić się ze stratą i doświadczyć przebudzenia duchowego.

Dlaczego warto przeczytać „Dziecięce dusze”?

„Dziecięce dusze” Christine Nightingale to propozycja dla osób, które chcą zagłębić się w życie duchowe. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia w tej kwestii. Autorka posługuje się przystępnym i konkretnym językiem, który pozwala każdemu na zagłębienie się w temat i wypracowanie własnego zdania w kwestii duchowości oraz wewnętrznej komunikacji z duszami nienarodzonych dzieci. Książka z pewnością pomoże osobom, które doświadczyły problemów z płodnością, a także utraty dziecka. Dzięki poradom Christine Nightingale mogą one dojść do harmonii z własnymi uczuciami. Po tę pozycję powinny sięgnąć osoby poszukujące i otwarte, które pragną dotknąć rzeczywistości z zupełnie innej perspektywy. Dzięki książce mamy możliwość odkryć, dlaczego mamy problemy z zajściem w ciąże lub rozpoznać co chce nam przekazać nasze nienarodzone dziecko.

Lektura „Dziecięcych dusz” pomoże nam zrozumieć uniwersalne zasady karmy. Wskazówki podsuwane przez autorkę przekazują nam, w jaki sposób powstaje energia, która  prowadzi dusze przez kolejne wcielenia. Zdecydowanie jest to książka, po którą warto sięgnąć, szczególnie w trudnym momencie swojego życia.

Kim jest Christine Nightingale?

Christine Nightingale ukończyła psychologię na uniwersytecie w Toronto. Autorka jest doświadczoną terapeutką, która przez lata prowadziła sesje indywidualne i grupowe. Obecnie specjalizuje się ona w alternatywnych terapiach, hipnozie oraz pracy z rodzicami, którym pomaga uzyskać kontakt z duszami dzieci, które jeszcze nie trafiły do swojego własnego ciała. Christine Nightingale pomogła ludziom na całym świecie a jej książka „Dziecięce dusze” stała się bestsellerem w wielu krajach świata.

Please follow and like us: